Šeštadienio rytą į Kauną pakiliai nusiteikusios atvyko šalies vicečempionės Vilniaus „Eglės“ rankininkės.

2023-01-21

Žalgirietės viešnių vizitui buvo tinkamai pasirengusios ir nuo pirmų rungtynių minučių, kad „Eglės“ komandai lengva nebus.

Pirmajame kėlininyje dominavusios kaunietės į pertrauką išėjo turėdamos penkių įvarčių persvarą - 18:13.
Antrajame kėlinyje vaizdo aikštelėje po truputį pradėjo keistis ir nors likus 6 minutėms dar dviem įvarčiais priekyje buvo „Žalgiris“, finalinė sirena užfiksavo Vilniaus „Eglės“ pergalę rezultatu 31:28.

„Žalgiriui“ įvarčius pelnė: K. Čekuolytė ir A. Gudlinkytė po 6, A. Narauskaitė 5, S. Dunkulytė ir M. Čelpačenko po 3, L. Abramauskaitė ir K. Rupeikaitė po 2, V. Repečkienė 1